Dekoinox Paslanmaz

0(342) 221 22 73

Duyurular

Döviz Kurları

Sayaç

 

  • YENİ ADRESİMİZ: Mavikent Mahallesi 135019 Sokak No:44/A  (MAVİKENT SANAYİ SİTESİ) Şahinbey/Gaziantep

 

Anasayfa

Dekoinox Paslanmaz , geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.Paslanmaz ve aluminyum sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü Paslanmaz ve hizmetini hizmetini mükemmel bir şekilde yerine getirerek, en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak üretimi gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedefleyen firmamız.

Bağlı bulunduğu sektörde %100 müşteri memnuniyeti ile kalite çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün en iyisi olmak için çalışan  firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kuruluştur.

Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarı’nın disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanan firmamız. sahip olduğu girişimci ruh, vizyon ve cesaretle Metal Çözümleme sektöründe tüm Türkiye’de iddia sahibi olacak güç ve kararlılığa sahiptir.

 

Sizlerle çalışmak bizim için bir onurdur.İşte bizimle çalışmanız için 4 ana neden:

  • %100 Müşteri memnuniyeti.
  • Kaliteli işcilik kaliteli malzeme.
  • Zamanında ve kusursuz iş teslimi.
  • Dürüst ticaret, temiz kazanç.

Ücretsiz Firma Ekleme